- Publicitate -

Un cuplu s-a aruncat în fața unui tir pe A 1, Bucureşti-Piteşti

Doi tineri au fost loviți mortal de un tir, pe A 1, București-Pitești, la km 41. Anchetatorii iau în calcul varianta unei sinucideri.

Tragedie, astăzi pe A1, în zona localității Vânătorii Mici, județul Giurgiu. Doi tineri, cu vârste cuprinse între 20 și 30 de ani, au murit după ce au fost loviți de un camion.

- Publicitate -

Șoferul le-a spus polițiștilor că i-a văzut pe cei doi tineri îmbrățișați pe banda de urgență, apoi s-au aruncat în fața tirului pe care îl conducea.

La impactul cu camionul, tinerii au decedat pe loc. Până acum, autoritățile nu au putut identifica victimele, notează Antena 3.

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

De ce nu există absolvenți cu indemnizație de șomaj în Prahova? Explicațiile AJOFM

Ca urmare a publicării materialului „Ce arată piața muncii...

Profesoara de matematică din Prahova care predă de 51 de ani: „Mi-am investit energia în sala de clasă, cu copiii”

Născută la Măneciu Pământeni, profesoara de matematică Viorica Preda...

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -