- Publicitate -

Ce a pățit Ion Țiriac când a VRUT să VOTEZE

Ion

Ion Țiriac a vrut să voteze la Paris, dar nu a putut, din cauza cozilor imense, la care românii s-au așezat. Acesta a fost nevoit să vină în țară, pentru a putea să-și exercite dreptul la vot. 

Românii din Paris s-au aşezat la coadă de la ora 7, când s-au deschis cele 8 secţii de votare din Hexagon. La un moment dat, la una dintre cele două secţii deschise la Paris s-a prezentat și magnatul Ion Ţiriac.  Acesta nu a putut vota din cauza cozilor imense,  și nu a avut altceva de făcut, decît să revină în țară pentru a vota: 

- Publicitate -

”Am incercat sa votez si la Paris, azi- dimineață, dar erau o mulțime de oameni, și la Ambasadă, și la Consulat. Am crezut că era mai simplu să votez aici, și așa a fost. Era cozi enorme. Bănuiesc că fiecare vrea să își vadă țara în care s-a născut, într-un viitor mei bine decât cel  de care am avut parte în ultima vreme” a spus Țiriac, după ce a votat în țară. 

sursa: realitatea.net

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -