- Publicitate -

Numai la Ploieşti se poate: pentru un semafor strici o stradă!

Mai mulți șoferi și-au rupt mașinile într-un șanț de pe Bulevardul București, vis-a-vis de UPG Ploiești.

Mai mulți șoferi și-au rupt mașinile într-un șanț de pe Bulevardul București, vis-a-vis de UPG Ploiești, rămas neastupat în urma înlocuirii unui semafor.

Un cititor al observatorulph.ro ne-a trimis fotografii cu un adevărat pericol pentru șoferi. "Astăzi am crezut că îmi distrug baia de ulei de la mașină din cauza unui șanț neastupat, a cărui adâncime sare de 10 cm. Cu această ocazie, le urez mai-marilor Primăriei Ploiești să își rupă mașinile în gropile pe care le ignoră cu nesimțire" a fost mesajul cititorului nostru.
 Pericol public în faţa mall-ului Afi Palace Ploieşti
Observatorulph.ro solicită public Primăriei Ploiești să astupe de urgență capcana din trafic rezultată în urma modernizării semaforului din zonă. 

- Publicitate -

Mai mulți șoferi și-au rupt mașinile într-un șanț de pe Bulevardul București, vis-a-vis de UPG Ploiești.

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -