- Publicitate -

Pericol public în faţa mall-ului Afi Palace Ploieşti

groapa-afi-palace-ploiesti

Mai mulți cititori ai Observatorulph.ro ne-a semnalat faptul că, în ultima vreme, zona AFI Palace Ploiești a devenit o adevărată aventură rutieră pentru șoferii care se încumetă să ajungă la mall sau să iasă din oraș pe Strada Gheorghe Doja.

Asta deoarece administratorul drumului public, Primăria Ploiești, se pare că a uitat de un șanț care traversează strada în zona semaforului de la AFI Palace Ploiești. ”Trec zilnic prin zonă și, credeți-mă, mai am puțin și-mi rup mașina. E un șant extrem de adânc pe care nu ai cum să-l ocolești. Și-au bătut joc de strada asta! Păcat că mai e și mall-ul acolo!”, este de părere Dan, cititorul care ne-a semnalat cazul. Vezi mai jos o galerie foto și o filmare făcută ieri seară în zona semaforului de la AFI Palace Ploiești.

- Publicitate -

 

 

 

 

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -