“Cu ocazia Sfintei Sărbatori a Învierii Domnului vă doresc masă îmbelșugată, bucurii, sanatate și spor în toate! Lumina din Noaptea Sfantă să vă aducă mai aproape de cei dragi vouă și să vă dea speranța unui trai mai bun. Paște Fericit!”, Teodor Meleșcanu, senator PNL Prahova.
- Publicitate -
