”Le urez locuitorilor orașului Mizil să avem motive de speranță. Ceea ce se întâmplă acum în intenția dumnezeiască a misiunii lui Iisus Hristos să ducă cât mai repede spre starea de normalitate pe care o așteptăm și ne-o dorim cu toții. Sărbători pe care să reușim să le simțim! Hristos a înviat!”, Emil Proșcan, primarul orașului Mizil.
- Publicitate -
