Preşedintele PDL Prahova, Roberta Anastase, a anunţat în urmă cu câteva minute că pe 23 martie o va vota pe Elena Udrea.
Entuziasmaţi, şi alţi colegi de la Prahova au susţinut că votul lor va merge tot pentru Elena Udrea, care şi-a prezentat moţiunea la Teatrul Toma Caragiu, însoţită de Emil Boc, dar şi de o întreagă echipă din PDL.
- Publicitate -
