- Publicitate -

Președintele clubului Petrolul Ploiești va candida la Primăria Galați

YWU5ZmNmMzFiNTRhZjU3NmZlYThmNzg3Yw.thumb_38040.jpg

Presa locală din Galați anunță candidatura lui Marius Stan, președintele clubului Petrolul Ploiești, la primăria orașului de pe malul Dunării. Anunțul oficial al candidaturii va fi făcut astăzi.

Potrivit www.viata-libera.ro, Marius Stan va candida din partea unui partid regional, intitulat ” Împreună Pentru Moldova”. Stan a mai fost primar în perioada 2012-2016, obținând mandaul din partea USL, din care a demisionat în 2014 pentru a se înscrie în UNPR.

- Publicitate -

Indiferent de rezultatul obținut în alegerile locale și chiar dacă Petrolul va promova în prima ligă, Marius Stan a anunțat că va renunța la șefia clubului ploieștean în vară.

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -