Primăria Municipiului Ploieşti continuă implicarea în sărbătorirea Zilei Internaţionale a Copilului. Astfel , după organizarea şi susţinerea manifestării „ Copilăria inundă Bătrânul Bulevard” , astăzi , 1 iunie ,municipalitatea va oferi copiilor cu dizabilităţi 300 de pachete cu dulciuri care vor fi distribuite cu ajutorul Fundaţiei Bunavestire.
- Publicitate -
