- Publicitate -

Hipodromul Ploieşti va fi reabilitat

Primăria Ploieşti organizează miercuri, 25 mai, orele 13:00, prezentarea PROIECTULUI DE REABILITARE A HIPODROMULUI PLOIEŞTI, la Teatrul Toma Caragiu. Valoarea proiectului este de 16 milioane de euro din care 50% au fost suportaţi de Guvern, diferenţa urmând să fie suportată de către Primăria Municipiului Ploieşti sau în cadrul unui Parteneriat   Public-Privat. La reuniunere vor fi prezenti proiectanţii planului de reabilitare care vor oferi toate detaliile referitoare la acest proiect.

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -