- Publicitate -

O elevă din Câmpina a vrut să se sinucidă sărind pe fereastra liceului!

salvareAstăzi, în jurul orei 12, o elevă a Grupului Şcolar de Construcţii din Câmpina a vrut să se sinucidă, aruncându-se în gol de la fereastra grupului sanitar situat la etajul al treilea. Colegii au sunat imediat la 112, iar medicii de la ambulanţă au transportat-o pe fată la spitalul din Câmpina. Din fericire, viaţa tinerei nu este în pericol, aceasta suferind traumatisme la cap şi picior. Potrivit conducerii Inspectoratului Şcolar Prahova, eleva provine dintr-o familie dezorganizată, cu probleme financiare. Acesta ar putea fi un posibil motiv al tentativei de suicid. Poliţia Câmpina a început o anchetă în acest caz.

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -