- Publicitate -

Camerele video de pe Ilie Oană au fost vandalizate

Un incident mai puţin obişnuit s-a produs pe stadionul Ilie Oană, care putea împiedica desfăşurarea partidei Petrolul-Dinamo din această seară.

Mai multe persoane au vopsit camerele video de supraveghere din incinta stadionului Ilie Oană. Informaţia a fost furnizată de jurnalistul Dragoş Pătraru pe blogul său şi confirmată de Donald Constantin, directorul SGU, instituţie care administrează stadionul. Vopseaua a fost îndepărtată, iar meciul se poate desfăşura în condiţiile de securitate impuse de LPF. Poliţiştii au demarat o anchetă şi speră să-i identifice pe autorii acestui act de vandalism. 

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -