Primăria Ploieşti organizează miercuri, 25 mai, orele 13:00, prezentarea PROIECTULUI DE REABILITARE A HIPODROMULUI PLOIEŞTI, la Teatrul Toma Caragiu. Valoarea proiectului este de 16 milioane de euro din care 50% au fost suportaţi de Guvern, diferenţa urmând să fie suportată de către Primăria Municipiului Ploieşti sau în cadrul unui Parteneriat Public-Privat. La reuniunere vor fi prezenti proiectanţii planului de reabilitare care vor oferi toate detaliile referitoare la acest proiect.
- Publicitate -
