- Publicitate -

Începe „Litoralul pentru toți”. Prețuri cu 75% mai mici față de sezon

Din 1 septembrie începe programul „Litoralul pentru toți”. Tarifele vor fi cu până la 75% mai mici față de plin sezonul estival.

Cei care încă nu au ajuns la mare până acum trebuie să știe că se pot bucura de un sejur la preț mai mult decât rezonabil.

- Publicitate -

Pe baza voucherelor de vacanță, bugetarii pot petrece la țărmul Mării Negre, mai ales că primesc 1450 de lei de persoană la salariul pe luna septembrie.

Citește și: Prognoza meteo pentru ultimele două săptămâni de vacanță. Vești bune pentru litoral în prima parte a intervalului

- Publicitate -

Ministerul Turismului face apel la instituțiile care nu au emis voucherele de vacanță restante să facă acest lucru cât mai repede.

În 2022, față de anul anterior, pe litoralul românesc s-a înregistrat o creștere a numărului de tuiști de 37%, de la 3, 2 milioane la 4,4 milioane de turiști.

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Lacurile barajelor Paltinu și Măneciu, în stare de atenție. Ce spun Apele Române despre evacuări

Apele Române au transmis, la solicitarea Observatorului Prahovean, situația...

Comportament scandalos al Hotnews în cazul reclamelor care divizează românii

Printr-un articol publicat ieri despre atacul asupra sistemului bancar...

HotNews și Cătălin Tolontan preiau investigațiile Observatorul Prahovean despre fake news-urile care vizează băncile

Tema campaniilor de dezinformare care folosesc identitatea unor persoane...

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -