Reabilitarea unui tronson de drum de la capătul troleibuzului 44, de pe strada Șoseaua Vestului, din Ploiești, a fost făcută de mântuială. Porțiunea reabilitată este fix la jumătatea unei bucăți pline de denivelări.
La capătul de linie al stației 44, de pe strada Șoseaua Vestului, după ce o groapă a dat de furcă multă vreme șoferilor, au fost executate lucrări de asfaltare. Un cititor fidel al Observatorulph.ro, ne-a transmis la redacție mai multe fotografii cu privire la modul în care s-a lucrat. „Lui Dorel i-a fost greu să niveleze porțiunea de stradă. Probabil s-a gândit că ploieștenii au nevoie de câte un hop pentru ca să fie treziți la realitate”, e comentariul celui care ne-a sesizat cu privire la această lucrare.
- Publicitate -


