- Publicitate -

Șeful SGU a blocat cu mașina de serviciu o parcare. Reacția Poliției Locale

WhatsApp Image 2017-09-26 at 15.10.16.jpeg

Directorul SGU, Ovidiu Negulescu, a blocat cu mașina societății intrarea într-o parcare din Ploiești.

Aseară, un angajat al băncii comerciale din zonă, care nu a putut pleca din parcarea respectivă, a sunat la Poliția Locală pentru a lua măsurile de rigoare.

- Publicitate -

La fața locului a ajuns un echipaj, care i-a răspuns reclamantului că nu sunt fonduri pentru a apela la o platformă de ridicat mașini.

În cele din urmă, directorul SGU, societatea Consiliului Local Ploiești care are exclusivitate pentru blocarea roților mașinilor parcate ilegal, a eliberat accesul în parcare.

- Publicitate -

Contactat de observatorulph.ro, acesta a declarat că se afla la o discuție cu directorul băncii respective și că s-a deplasat la mașina instituției imediat ce a fost anunțat.

WhatsApp Image 2017-09-26 at 15.10.01.jpeg

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -