AutoRoți face angajări la service-ul din Bucov. Pachetul salarial ajunge până la 6000 de lei

AutoRoti isi mareste echipa si angajeaza Vulcanizatori-Tehnicieni Service Roti  cu experienta. Viitorii nostrii colegi vor face parte din reteaua Euromaster, cea mai mare retea de service-uri de roti si intretinere autovehicule din Europa. Se ofera un pachet salarial lunar,  in functie de performanta,  intre 2300 lei si 6000 lei (bonus, diurna, pranz  si alte benficii)

Cu o experienta de peste 20 de ani, service-ul AutoRoti este  dotat cu aparatura  performanta. Oferim conditii de munca moderne, pregatire profesionala,echipamente de protectie si un mediu curat.

Posturi Disponibile

-Vulcanizator-Tehnician Service Roti- 4 posturi  pentru service-ul din Bucov

-Tehnician Service Roti Atelierul Vulcanizare Mobila-4 posturi, necesita permis de conducere categoria B si disponibilitate deplasare.

  Responsabilitati

-Demontarea, Dejantarea, Echilibrarea si Montarea rotilor.

-Indreptat  Jante si Roluit.

-Evidentierea pe fisa service a operatiunilor executate .

-Manipularea anvelopelor ,etichetare,depozitare.

Cerinte

– Experienta in montat/demontat/echilibrat anvelope .

-Permis categoria B (reprezinta un avantaj ).

-Aptitudini tehnice (experienta in service auto reprezinta un avantaj).

-Punctualitate, corectitudine si seriozitate.

-Spirit de echipa.

-Dornic de performanta  si  castig.

-Persoana sociabila,comunicativa si dornica  de evolutie personala si profesionala.

OFERIM

-Pachet Salarial lunar  in functie de performanta  intre 2300 lei si  6000 lei (bonus, diurna,pranz  si alte benficii)

Cei interesati sunt rugati sa ne trimita CV-ul lor pe adresa cv@autoroti.ro sau sa ne contacteze la telefon 0722/61.99.71.

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal

Lasă comentariul tău. Click AICI

Comentariul tău
Numele tău