- Publicitate -

Centrul Ploieștiului, ocupat de protestatari. Traficul rutier este întrerupt. UPDATE

WhatsApp Image 2017-02-01 at 20.17.36.jpeg

Protestatarii care participă la mitingul din această seară împotriva ordonanțelor Dragnea au ocupat centrul orașului, traficul rutier fiind întrerupt. Numărul protestatarilor a ajuns la aproximativ 3.000.

UPDATE Ora 20:20 Coloana de manifestanți s-a pus în mișcare. Protestarii se îndreaptă spre Bdul Castanilor.
Ora 20:25 Protestatarii au ales să meargă, pentru a doua oară, la sediul PSD Prahova din zona centrală.

- Publicitate -

Ora 20:40 Protestatarii cântă imnul național

Ora 20:45 Protestatarii merg pe Bdul Independenței, spre Gara de Sud

- Publicitate -

Ora 21:50 Coloana a revenit în centrul orașului, unde scandează PSD, ciuma roșie! Abrogați și plecați!

WhatsApp Image 2017-02-01 at 21.46.03.jpeg

WhatsApp Image 2017-02-01 at 21.46.02 (1).jpeg

WhatsApp Image 2017-02-01 at 21.46.02.jpeg

WhatsApp Image 2017-02-01 at 21.40.50.jpeg

 psd.jpg

Imagini de la protestul din Ploiești, unde participă peste 2.000 de persoane

La ora 20:15, participanții la marșul organizat pe traseul centru-Bdul Republicii și retur au revenit în  fața sediului primăriei.

- Publicitate -

Ei au oprit traficul și s-au grupat în fața centrului comercial Omnia Winmarkt.

WhatsApp Image 2017-02-01 at 20.19.33.jpeg

WhatsApp Image 2017-02-01 at 18.40.47.jpeg

WhatsApp Image 2017-02-01 at 20.16.03.jpeg

 

WhatsApp Image 2017-02-01 at 20.16.03.jpeg

 

 

 

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -