Potrivit Gândul, Roberta Anastase a semnat pentru susţinerea candidaturii lui Emil Boc la şefia PDL. Preşedintele Camerei Deputaţilor, Roberta Anastase, a declarat că a semnat moţiunea de susţinere a lui Emil Boc pentru preşedinţia partidului.Da, am semnat. Am fost lângă Emil Boc tot anul trecut, şi în cele mai grele momente, în care şi-a asumat măsurile necesare pentru România. Nu pot să fiu în altă parte, a precizat Roberta Anastase. sursa: gandul.info
- Publicitate -
