Este din Ploiești. A fost director de importantă instituție publică. A ieșit la agățat pe net și acest lucru i-a fost (aproape) fatal. A fost retrogradat din funcția de director. A fost rejectat de gazela după care i se încinseseră călcâilele.Astăzi vă prezentăm momentul în care foarte, foarte importantul nostru personaj a fost trecut la rubrica diverse de iubirea lui cybernetică. Întâmplător sau nu, acest lucru s-a produs imediat după ce doamna i-a văzut fotografia. După asta, doamna a uitat şi de salariu (mai mare ca al lui Băsescu!!!), şi de funcţie (foarte, foarte importantă), şi de oportunităţile (mari de tot) pe care i le-ar fi putut oferi funcţia viitorului întreţinător. Iată aşadar cum i-au fost daţi papucii foarte, foarte importantului nostru personaj (neegue) de către iubirea sa cibernetică (zldzelda).
Iubi se supără deja
zldzelda: puteai sa amini (sedinta) de dragul meu
neeguee: lasa-mi ,te rog , nr de telefon, am sa te sun eu!
zldzelda: your picture first!
neeguee: cum o sa ne intelegem noi doi,tu ziua si eu noaptea,ca soarele si luna? nu mi-ai spus ce nenorocire [sau….]se va intimpla in ianuarie 2007 -probabil nu e vb de integrarea europeana!
neeguee: lasa-mi,te rog nr de telefon,te sun eu.ok?
neeguee: am trimis foto pe e-mail….am facut-o si pe asta !SUNA-MA ORICUM [CU ID ASCUNS ]LA 0724._____ SI NU UITA CA…NE VEDEM [EVENTUAL ]VB. NU TREBUIE SA NE PROPUNEM CINE STIE CE!
Câtă durere….
Mesaj primit de zldzelda de la KASTAN (neeguee, personajul nostru) pe site-ul de matrimoniale unde se cunoscuseră: Ai spus ca apari marti si a venit un mesaj cu ”poze”.te rog sa te decizi [ca doar esti director si esti invatata sa iei decizii] daca mai vb sau nu! eu am sa intru azi la 23 pe net.mi-ar face placere sa ne intilnim !
Câtă indiferenţă…
După consumarea relaţiei, zldzelda se confesează unui prieten de pe net: ah , uitasem , chiar este o partida interesanta. Am auzit ca are un salariu de peste 120 milioane pe luna . M-ai tare ca Basescu! !amazed
Prietenul de pe net: si continuarea? pana la urma a pus botul sau nu? 🙂
zldzelda : Pai ce sa puna botul mai mult e atit ?! Ca la cum arata eu nici pe bani nu m-as incurca cu el .Uite poza :
Poza, identitatea, funcţia, gradul şi ocupaţia foarte, foarte importantului nostru personaj, mâine.