- Publicitate -

Șoferul care s-a răsturnat cu mașina în Ploiești era beat

Un accident rutier s-a produs, noaptea trecută, pe Șoseaua Vestului din Ploiești.

Un șofer aflat sub influența băuturilor alcoolice s-a răsturnat cu mașina, după ce a intrat într-un refugiu de tramvai.

- Publicitate -

Conducătorul auto a fost testat cu aparatul etilotest, care a indicat o alcoolemie de 1,04.

Atât șoferul, cât și pasagerul din dreapta, au scăpat cu răni minore, respectiv un traumatism cranio-cerebral minor și escoriații. Ambii au refuzat transportul la spital.

- Publicitate -

Primele informații cu privire la accident sunt disponibile AICI

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -