- Publicitate -

Accident vineri seara în Prahova. Un tânăr a ajuns la spital după ce a intrat într-un cal lăsat nesupravegheat

Animalele lăsate nesupravegheata în apropierea drumurilor sunt un real pericol pentru șoferi și ceilalți participanți la trafic.

Vineri seara un șofer în vârstă de 24 de ani a ajuns la Spitalul Județean de Urgență Ploiești după ce a intrat într-un cal lăsat liber.

- Publicitate -

Accidentul s-a produs în jurul orei 21.45 pe DC 58, între localitățile Pleașa și Bucov.

Polițiștii au deschis o anchetă pentru a stabili cu exactitate toate împrejurările și circumstanțele care au dus la producerea accidentului.

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -