- Publicitate -

Veronica Ioniță, primarul PDL din Gorgota, a trecut la PNL

veronica_ionitaRăsturnare de situație în ceea ce privește candidații la alegerile locale 2012 din Prahova. Un primar PDL cu vechime în partid va candida pe listele opoziției.

- Publicitate -


Este vorba de Veronica Ioniță, primarul PDL al comunei Gorgota, care va candida la alegerile locale de anul acesta pe listele USL din partea PNL Prahova. Veronica Ioniță se află la al doilea mandat în cadrul Primăriei Gorgota, ambele câștigându-le pe listele Partidului Democrat Liberal. De asemenea, primarul comunei Gorgota este și liderul Organizației de Femei din cadrul PDL Prahova. Veronica Ioniță este, de profesie, cadrul didactic. Trecerea de la PDL la PNL este anunțată și în conferința de presă care are loc la această oră.

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

De ce nu există absolvenți cu indemnizație de șomaj în Prahova? Explicațiile AJOFM

Ca urmare a publicării materialului „Ce arată piața muncii...

Profesoara de matematică din Prahova care predă de 51 de ani: „Mi-am investit energia în sala de clasă, cu copiii”

Născută la Măneciu Pământeni, profesoara de matematică Viorica Preda...

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -