- Publicitate -

Glumă proastă | Primarul din Sinaia, fals organizator al unui concurs gay

“Primarul oraşului Sinaia are plăcerea de a vă invita duminica 25.04.2010 la concursul «Mister Gay Romania 2010», care se va desfăşura în Sinaia. În calitate de coorganizator (împreună cu « Mr Gay Europe », fundaţia « Eu sunt! Tu? » şi Asociaţia « Be An Angel ») Primăria Sinaia s-a implicat activ în buna desfăşurare a concursului şi a reuşit, datorită eforturilor domnului primar Vlad Oprea, să modifice locaţia şi data iniţială (Predeal, 1 mai 2010)”.foto

Aşa sună un comunicat de presă primit pe adresa redacţiei de la [email protected]. Contactat telefonic de observatorulph.ro, primarul staţiunii Sinaia, Vlad Oprea, a negat organizarea vreunui eveniment de acest fel. „Este o glumă proastă şi am dispus efectuarea unor verificări pentru identificare autorului acelui fals comunicat de presă. Am fost chiar invitat la nişte emisiuni TV pe tema acelui concurs, deşi 1 aprilie a trecut demult”, a spus Oprea.

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -