Mobilizare în forță la Plopeni. Democrat liberalii au luat cu asalt orașul Plopeni. La nici 100 de metri de sediul PSD din localitate, democrat liberalii s-au mobilizat și participă în acest moment la alegerile care au drept scop numirea șefilor organizației județene.
Evenimentul are loc la Casa de Cultură din Plopeni iar, pe o distanță de un kilometru, nu mai există niciun loc de parcare. De altfel, sala Casei de Cultură este arhiplină, la eveniment participând inclusiv Vasile Blaga, șeful PDL. Printre cei care deja au sosit la eveniment se numără Adrian Dobre, șeful PDL Ploiești, dar și numeroși consilieri locali și județeni.
- Publicitate -
