- Publicitate -

Două persoane, găsite moarte într-o locuință din Făgăraș

Două persoane au fost găsite moarte într-o locuință din Făgăraș. Autoritățile au transmis că imobilul nu era racordat la energie și gaze. Este posibil ca cei doi să fi murit de frig.

- Publicitate -

Potrivit IPJ Brașov, echipa operativă a constatat că în interiorul imobilului, se aflau două persoane decedate, respectiv un bărbat de 60 de ani şi o femeie de 64 de ani.

Pe trupurile neînsuflețite nu au fost identificate urme de violență. Spațiul de locuit nu era racordat la rețeaua electrică și de gaze.

- Publicitate -

Poliţiştii continua cercetările în cadrul unui dosar penal, sub coordonarea procurorului de caz din cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Făgăraş.

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -