- Publicitate -

Bărbat din Dolj reținut după ce a ucis un câine care i-a intrat în curte

Un bărbat din Dolj a fost reținut pentru 24 de ore după ce a omorât un câine fără stăpân care a pătruns în curtea lui. Animalul a fost bătut până a murit.

- Publicitate -

Cazul a fost semnalat la Poliția Județului Dolj, iar polițiștii care s-au deplasat la fața locului au confirmat incidentul.

Un bărbat în vârstă de 36 de ani ar fi surprins, joi, un câine fără stăpân în curtea sa și l-a lovit, fapt care a condus la decesul animalului.

- Publicitate -

Bărbatul a fost reținut pentru 24 de ore pentru săvârșirea infracțiunii de uciderea animalelor, cu intenție, fără drept, potrivit digi24.ro.

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -