- Publicitate -

Femeie și bărbat găsiți carbonizați în mașină, lângă Năeni

O descoperire șocantă a fost făcută pe drumul care leagă localitățile Breaza și Năeni din Buzău, în apropierea graniței cu județul Prahova. Două cadavre au fost găsite carbonizate într-o mașină.

Potrivit digi24.ro, sunt suspiciuni de omor, însă nu se știe cu exactitate identitatea victimelor.

- Publicitate -

Potrivit unor surse ar fi vorba de o femeie de 27 de ani și fostul soț a acesteia.

Două persoane au fost găsite carbonizate într-o mașină arsă pe un drum din județul Buzău care leagă localitățile Breaza și Năeni, în noaptea de joi spre vineri, iar polițiștii încearcă acum să stabilească identitatea victimelor.

- Publicitate -

Din primele informații, una dinte victime ar fi o femeie de 27 de ani care ar locui la Năeni și care a plecat la serviciu joi dimineață, cu mașina personală.

Pentru că nu a mai ajuns acasă, rudele au anunțat Poliția, care a demarat căutări și așa a fost găsită mașina făcută scrum cu cele două cadavre în interior.

Femeia era divorțată recent, iar fostul soț, cu care avea un copil, locuia la Breaza.

- Publicitate -

Polițiștii au mers la domiciliul acestuia însă nici el nu a fost găsit acasă, fapt pentru care iau în calcul ca el să fie cea de-a doua persoană din autoturism.

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -