- Publicitate -

Ce consilieri îi mai fac opoziţie primarului Bădescu

Consiliul

Consiliul Local Ploiești s-a reunit astăzi în ședință ordinară. Mai mulți consilieri de la PP-DD, PDL și PNL au trecut la PSD.

Citeste si EXPLOZIV: TRAFIC DE CARNE VIE LA CONSILIUL LOCAL!
Astfel, din opoziție mai fac parte următorii consilieri: Paulica Drăgușin, Gheorghe Sârbu, Larisa Băzăvan, Gheorghe Popa, Iulian Bolocan, Nicolae Șuga toți de la PDL, Paul Palaș, Cristian Dumitru, Ionuț Ionescu și Adrian Lupu, de la PNL, respectiv Radu Socoleanu de la PP-DD). Restul consilierilor fac parte acum din PSD, UNPR și PLR.

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -