- Publicitate -

Atenție, șoferi! Lăzi cu bere pe DN1!

lazi bere d1

Circulație îngreunată pe DN1, în această dimineață, la Posada, pe sensul de coborâre, după ce dintr-un autotren au căzut lăzi cu bere pe partea carosabilă.

Potrivit Centrului Infotrafic, pe DN 1, KM 111+500, în jurul orei 06.00, între localitățile Comarnic si Posada a avut loc un eveniment rutier in care dintr-un TIR au căzut lăzi cu bere pe partea carosabila blocând circulația pe calea adoua Sinaia – Ploiesti. Se circulă alternativ pe sensul Ploiești – Sinaia. La fața locului se află poliția și lucrători de la drumuri naționale.

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -