- Publicitate -

Tudor Gheorghe a recunoscut că s-a drogat cu heroină: „Dădeam din mâini, mi s-a rupt filmul!”

Tudor Gheorghe, muzician, poet, cântăreț și compozitor, în vârstă de 75 de ani, prezent în studioul Gazetei Sporturilor la „Prietenii lui Ovidiu”, a recunoscut că s-a drogat cu heroină în Statele Unite ale Americii.

– Maestre, am auzit că ai o poveste ciudată, dar interesantă, din America. Ce-ai făcut?

- Publicitate -

– A fost o experiență! Eram la un prieten la Long Island. Ne-am întâlnit într-o seară cu doi doctori și ei plecați din România.

A venit vorba de drogați și de chestii d-astea. I-am spus că i-am văzut cum erau vai de mama lor… Și m-au întrebat: „Vrei să vezi cum e?”. Curiozitatea, normal! Era heroină. Și m-au injectat.

- Publicitate -

Citește continuarea pe gsp.ro

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -