Pro TV a difuzat aseară o nouă ediție a emisiunii ”Visuri la cheie”.
De data aceasta, beneficiarii unei case construită de la zero au fost doi frați, Alin și Cristi.
- Publicitate -
Din momentul în care au văzut unde stăteau, arhitecții ”Visuri la cheie” și-au dat seama că trebuie să le construiască o casă de la zero și s-au pus imediat pe… demolat.
După ce pereții locuinței în care au trăit s-au prăbușit chiar în fața lor, băieții și-au regăsi puterea să spere într-un nou început.
- Publicitate -
Galerie FOTO (sursa:visurilacheie.protv.ro)
Citește articolul integral pe Pro TV
