- Publicitate -

OZN fotografiat în apropierea României

Mai mulți localnici din orașul bulgăresc Lom, situat în apropiere de granița cu România, susțin că un obiect zburător neidentificat a levitat deasupra orașului timp de trei ore. 

- Publicitate -

 

Obiectul strălucitor, cu formă sferică, s-a oprit deasupra unei case din centrul orașului și a stat acolo timp de aproximativ trei ore, scrie Novinite.com

Martorii oculari spun că OZN-ul și-a schimbat forma în repetate rânduri și că au existat întreruperi ale alimentării cu electricitate și ale recepției semnalelor TV. 

Mai mult, persoanele care locuiesc în zona unde a fost văzut OZN-ul suțin că au avut stări de greață și dureri de cap.

OZN-ul a fost înregistrat cu ajutorul unei camere de supraveghere, iar imaginile vor fi analizate pentru a se stabili veridicitatea filmulețului. 

sursa: realitatea.net

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -