- Publicitate -

Poza zilei: Pentru că nu și-au luat la timp salariile și bonurile de masă, pe angajații SGU îi doare la panseluțe

b02fa0be-51b9-4971-bf78-371d79636022.jpgAtâta abnegație nu am văzut, de când există SGU Ploiești. Mai rar un angajat cu așa chef de muncă, chiar lângă Palatul Administrativ din Ploiești.

Cu tot respectul, omului chiar nu avem ce să-i reproșăm. E și foarte cald afară, salariile și bonurile de masă nu s-au dat la timp…

- Publicitate -

De unde să mai aibă vlagă și veselie la muncă? Să zicem merci că nu a aruncat furtunul și nu a luat-o agale către casă.

Ne-a amuzat imaginea și sperăm ca omul să nu fie concediat, că de penalizări la salariu e mai greu de vorbit, atât timp cât nu ai la ce să-l penalizezi faptic. Teoretic nu se pune. 

- Publicitate -

b02fa0be-51b9-4971-bf78-371d79636022.jpg

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -