O fi de râs, o fi de plâns… Fiecare simte cum poate ceea ce vede în această imagine.
Pe de o parte, prostia la superlativ poate să şi amuze. Pe de altă parte, este trist să te gândeşti cum un şefuleţ şi-a trimis subordonaţii să presteze astfel de activităţi, în condiţiile date. Indiferent de abordare, rămâne imaginea săptămânii.
- Publicitate -

