Un video filmat cu câțiva ani în urmă a devenit viral zilele acestea pe rețelele de socializare, prezentând un Trabant care depășește o mașină ce mergea cu 175km/h pe autostradă.
Un șofer dornic să se laude pe internet cu performanțele mașinii sale a avut parte de o surpriză de proporții: în timp ce circula cu peste 175 km/h a fost depășit de… un Trabant.
- Publicitate -
Cu siguranță mașina din acest clip a trecut prin numeroase modificări pentru a putea rula cu o astfel de viteză.
Iată clipul video, filmat în urmă cu câțiva ani:
- Publicitate -
Sursa Libertatea.ro
