Procurorii DNA sunt în momentul de față la sediul Primăriei Ploiești.
Potrivit unor surse, procurorii de la DNA au ajuns în urmă cu puțin timp la etajul al treilea al Palatului Administrativ Ploiești, unde este sediul primăriei. Prezența lor a fost confirmată de reprezentanți ai administrației locale, care nu au oferit însă date cu privire la motivul anchetei.
- Publicitate -
UPDATE:
Procurorii DNA au părăsit, în urmă cu câteva minute, sediul Primăriei Ploiești fără a oferi mai multe detalii. Aceștia aveau mai multe documente asupra lor și nu erau însoțiți de alte persoane.
- Publicitate -
