- Publicitate -

Văzut de sus, Ploieștiul este mai frumos! VIDEO-Interviu cu fotograful Bogdan Vasilescu

29343053_1124419597700060_263885279765860813_n.jpg

Poate cele mai frumoase imagini cu Ploieștiul văzut de sus îi aparțin fotografului Bogdan Vasilescu.

Pe pagina de Facebook Iubesc Ploieștii a fost postat un interviu realizat de Corneliu Euen Moraru cu fotograful Bogdan Vasilescu.

- Publicitate -

Acesta a povestit cum a ajuns să realizeze fotografii cu Ploieștiul de la înălțime, astfel încât orașul să pară mai frumos.

sursa foto: Facebook/Bogdan Vasilescu

- Publicitate -

VIDEO (sursa: Facebook/IubescPloiestii)

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -