Poate cele mai frumoase imagini cu Ploieștiul văzut de sus îi aparțin fotografului Bogdan Vasilescu.
Pe pagina de Facebook Iubesc Ploieștii a fost postat un interviu realizat de Corneliu Euen Moraru cu fotograful Bogdan Vasilescu.
- Publicitate -
Acesta a povestit cum a ajuns să realizeze fotografii cu Ploieștiul de la înălțime, astfel încât orașul să pară mai frumos.
sursa foto: Facebook/Bogdan Vasilescu
- Publicitate -
VIDEO (sursa: Facebook/IubescPloiestii)
