- Publicitate -

Andreea Bălan: „Nu pozez goală oricât de mulţi bani aş primi!”

Andreea Bălan crede că nu are niciun motiv serios să pozeze goală şi este convinsă că acest pas nu i-ar aduce decât deservicii.
Cu toate acestea, Andreea Bălan spune că va continua să pozeze sexy pentru că este o diferenţă între fotografii nud şi fotografii sexy.
Intrebarea este De ce sa pozez? nu De ce nu pozez?. Nu am niciun motiv sa pozez – nu m-ar ajuta in cariera si oricat de multi bani mi-ar da nu m-ar convinge. Una e sa pozezi sexy si alta e goala – se depaseste limita si publicul nu te mai respecta. Nu am fost agatata – eu am avut numai relatii seroase si de lunga durata si nu am lasat impresia vreodata ca as putea fi agatata., a spus Andreea Bălan, pentru showbiz.ro. sursa: cancan.ro

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -