- Publicitate -

Paula Selling&Ovi cântă la Ploieşti

Luni, 14 martie, ora 19.30, Teatrul Toma Caragiu este gazda unui concert Paula Selling&Ovi. Cei doi artişti vor încânta audienţa cu melodii din repertoriul propriu şi internaţional.
Evoluţia celor doi artişti va fi însoţită de un program special de proiecţii pe o perdea de leduri de 12 m2. Nu va lipsi, evident , nici Playing With Fire , piesa care a adus României locul 3 în concursul Eurovision de anul trecut.Spectacolul se va desfăşura în 2 părţi. În care artiştii voracorda autografe pe albumele care se vor găsi la vânzare la un preţ promoţional. sursa: telegrafuldeprahova.ro

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -