- Publicitate -

Efectele poluării din Ploieşti: unui pensionar i-a venit rău

poluare1Poluarea din această dimineaţă i-a îngrozit pe ploieşteni, mulţi dintre ei refuzând să mai iasă din casă. Printre ei se numără şi pensionarul Marius Bratu, din cartierul Malu Roşu, căruia i-a venit rău chiar la ieşirea din bloc. Omul s-a speriat foarte tare, s-a baricadat în apartament şi a sunat la administratorul blocului crezând că sunt scăpări masive de gaze şi există pericolul iminent al unei explozii.
Rămâneţi pe observatorulph.ro pentru a afla ultimele informaţii despre poluarea masivă de astăzi din Ploieşti.

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -