Iulian Teodorescu nu mai este viceprimar şi primar interimar al Ploieştiului. Decizia a fost luată în urmă cu puţin timp în Consiliul Locale Ploieşti, prin vot secret.
19 consilieri au votat pentru încetarea mandatului de viceprimar, implicit pentru pierderea atributilor de primar. La vot s-au întrunit numai trei voturi împotriva si doua abtineri.
- Publicitate -
