- Publicitate -

Consilierul Gheorghe Sârbu a solicitat control la SGU Ploieşti

Consilierul local ploieștean, Gheorghe Sârbu, a solicitat un control la SGU pe motiv ca directorul SGU, Donald Constantin, a luat o prima enormă.

Consilierul local ploieștean, Gheorghe Sârbu, a solicitat un control la SGU pe motiv ca directorul SGU, Donald Constantin, a luat o prima enormă.

În replică directorul SGU a anunțat că are contract de mandat și nu a beneficiat de primă. Primarul interimar, Iulian Teodorescu, a anunțat că se va face un control la SGU Ploiești. Consilierul local Gheorghe Sarbu a spus că va cere demisia directorul în cazul in care se confirma premierea.

- Publicitate -

 

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Ce poți face duminică în Ploiești și împrejurimi: teatru, petreceri și evenimente speciale

Vremea se anunță însorită astăzi, ultima zi din weekend,...

Domeniul Cantacuzino, locul unde ruinele învață din nou să trăiască

Există locuri care impresionează prin dimensiuni, altele prin istorie....

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -