- Publicitate -

Super-soluție pentru reparat asfalt în regim de urgență: au scris M..E PSD

groapa-muie-psd-640x400.jpg

Inițial ”gluma” a circulat pe rețelele de socializare, pentru ca mai apoi cineva să se gândească să o pună în practică.

Disperați din cauza stării multor drumuri din România, șoferii se gândesc că nu ar fi o soluție de neluat în seamă, cu speranța că guvernanții se vor mișca rapid pentru a șterge mesajul. 

- Publicitate -

Este drept că nu e neapărat să asfalteze, putând să vopsească peste sau să șteargă cu diluant. Cum speranța moare ultima, oamenii măcar au încercat.

Mesajul ”M_IE PSD” a fost scris pe asfalt pe Șoseaua Pipera din București, plină de gropi, în speranța că autoritățile vor interveni pentru acoperirea acestora.

- Publicitate -

Fotografia a fost trimisă de un cititor G4Media.ro, care a explicat că gropile respective au fost plombate de vreo șase ori anul trecut și de două ori anul acesta, dar lucrările au fost făcute de mântuială.

sursa g4media

groapa-muie-psd-640x400.jpg

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -