În urma câştigării concursului organizat la data de 3 februarie, la sediul Inspectoratului Judeţean de Poliţie Prahova, subcomisarul de poliţie George DICU este noul adjunct al şefului Secţiei de Poliţie nr. 2 Ploieşti. Acesta a lucrat anterior ca ofiţer specialist în cadrul Poliţiei Municipiului Ploieşti – Biroul pentru Ordine Publică. Sursa: IJP Prahova
- Publicitate -
