- Publicitate -

Reacţia Graţielei Gavrilescu după ce Teodorescu a fost demis

Astăzi, Iulian Teodorescu a fost demis din funcția de viceprimar cu atribuții de primar al Ploieștiului, după ce consilierii PSD au votat proiectul inițiat de PNL.

Contactat de observatorulph.ro, deputatul Grațiela Gavrilescu, președintele ALDE, a declarat: "Schimbarea din funcție a viceprimarului Teodoresu este un semnal de care cu siguranță vom ține cont, atât în interiorul partidului cât și în afara lui. Joi vom avea o ședință a Biroului Politic, unde vom discuta acest subiect și vom stabili ce măsuri vom lua".

- Publicitate -

 

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -