- Publicitate -

Aglomeraţie infernală la o ieşire din Ploieşti. Evitaţi zona!

Aglomeraţie infernală la ieşirea/intrarea în Ploieşti în zona trecerii la nivel cu calea ferată de pe raza comunei Blejoi. Muncitorii s-au apucat în această dimineaţă să „cârpească” gropile în care şoferii îşi rup zilnic maşinile.

Aglomeraţie infernală la ieşirea/intrarea în Ploieşti în zona trecerii la nivel cu calea ferată de pe raza comunei Blejoi. Muncitorii s-au apucat în această dimineaţă să „cârpească” gropile în care şoferii îşi rup zilnic maşinile.

Citeşte şi: O palmă peste cascheta chestorului Dosaru

- Publicitate -

Starea deplorabilă a pasajului, dar şi reclamaţiile făcute de şoferii nemulţumiţi care tranzitează zona, l-au făcut pe administratorul acestuia să ia măsuri. Bucuria şoferilor nu va ţine însă prea mult asta pentru că muncitorii înlocuiesc dalele deja rupte cu cele vechi.

Citeşte şi: Domnule chestor Dosaru şofaţi? Dacă da, aţi trecut pe-aici?

- Publicitate -

Vezi imagini mai jos:

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -