Traficul rutier a fost îngreunat, joi seară, în sensul giratoriu de la Caraiman din Ploiești. „Haosul ăsta este aproape zilnic la orele de vârf”, a reclamat unul dintre participanții la trafic.
- Publicitate -
Circulația rutieră s-a desfășurat îngreunat, joi seară, în sensul giratoriu de la Caraiman din Ploiești.
„Haosul, ăsta este aproape zilnic la orele de vârf”, a reclamat unul dintre participanții la trafic.
- Publicitate -
Din cauza mașinilor blocate la semafoarele din sensul giratoriu de la Caraiman, inclusiv circulația tramvaielor a fost îngreunată.

Haos ,lipsa de respect intre soferi dar…. si lipsa politie .
Stau la cafele si pe telefon ascunsi,nu se vede in dispecerat pe camerele din intersectie 🤔.
Se știe că un semafor este mai inteligent ca orice militian. Asta e motivul lipsei militienilor.