- Publicitate -

FOTO Cum arată o bilă cu care au fost împușcați doi elevi ai liceului UCECOM din Ploiești. Reacția Poliției

Doi elevi, de 16 și 17 ani ai liceului UCECOM din Ploiești au fost împușcați astăzi, în cap, cu un pistol cu bile.

Incidentul s-a produs într-un parc din apropierea liceului. Un martor a găsit una dintre bilele folosite de agresor.

- Publicitate -

Potrivit IJP Prahova, polițiștii au fost anunțați printr-un apel la 112 că mai mulți  tineri, cu vârste cuprinse între 15-17 ani, au avut o altercație pe strada George Topîrceanu, din municipiul Ploiești, în urma căreia a fost folosit un pistol cu bile.

S-au acordat îngrijiri medicale la fața locului.

- Publicitate -

Exista indicii cu privire la identitatea autorilor, se continua cercetările pentru depistarea lor.

La fata locului se afla echipa complexa de polițiști, care efectuează cercetarea criminalistica a locului faptei.

VIDEO Declarația purtătorului de cuvânt al IJP Prahova:

- Publicitate -

Imagini de la locul anchetei. Polițiștii caută probe ale agresiunii:

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -