- Publicitate -

Petrolul Ploiești a remizat cu UTA Arad și rămâne cu șanse minime de a evita barajul

Petrolul Ploiești a terminat la egalitate, scor 1-1, meciul cu UTA Arad, disputat în această seară pe stadionul „Ilie Oană”.

- Publicitate -

Oaspeții au deschis scorul prin Benga, în minutul 12, iar „lupii galbeni” au egalat în prelungiri, prin Gicu Grozav, care a transformat o lovitură de pedeapsă.

Cu doar un punct obținut în această etapă, Petrolul rămâne pe locul 7 în play-out și mai are doar șanse teoretice de a evita barajul.

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

1 COMENTARIU

  1. E ca si evitat ,meciul de la botosani deja e aranjat ptr noi,otelul isi da viata ptr noi cu farul si ultima etapa otelul e o simpla formalitate ca na fratiorii se ajuta . A scapat de baraj ce sanse minime visati.

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -